• İhtiyacınız olan web sitesini seçeceğiniz tema ile kurup en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Web Sitenizde istediğiniz içerikleri görselleri videoları yerleştirip tasarlıyoruz.
  • Ya da isteğinize göre seçtiğiniz metin görsel ve videolarla tasarlayıp yayına sunuyoruz.

web tasarım esenlerİyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Web Tasarımında özgünlük ve farklılık daima ilgi çeken bir yön olmuştur. Farklı tasarımlar, içerikler, görseller, yerleşim planları gibi bir web sitesinin özellikleri diğerlerinden ne kadar farklı olursa dikkat çekiciliği de bununla doğru orantılı olacaktır. Bir web sitesi yaptığınızda veya yaptırdığınızda hazırlanmış haline göz attığınızda sitenin sahibi olarak değil de siteyi ziyaret eden, siteden alışveriş yapan, haber okuyan, oyun oynayan gibi site özelliklerini kullanan bir internet kullanıcısı gibi düşündüğünde daha iyi anlayacaksınız. Yayınlanmış web sitesi sizin ne kadar ilginizi çekiyor? Görseller ve içerikler aradığınız şeyi size ne kadar anlatabiliyor?

Özgün Bir Web Sitesine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

İşte bu soruları biraz daha düşündüğümüzde web sitemizin içeriğinin özgün, ilgi çekici ve kreatif düşünce ile yapılmış olmasını istiyoruz. Bu bahsettiğimiz kreatif düşünce ise profesyonel bir web tasarımcıdan geliyor. Örneğin bir web tasarımcısı yaptığı sitelerde aynı temayı kullansa bile içeriklerin yerleşimi, görsellerin seçimi, yazı şekilleri, renkleri, arka plan renkleri gibi bütün öğeleri profesyonel ve uzman bir bakış açısıyla düşünerek her sitesinin birbirinden farklı görünmesini sağlayabiliyor.

Web Tasarımı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web tasarım hizmeti almak istediğiniz firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken konuların başında, web siteniz için sadece tasarım mı yapılıyor, web sitenizin güncellenmesi konusunda işlem yapılıyor mu, içerik girişlerini tasarımı yapan firma mı gerçekleştiriyor, web sitenize reklam hizmeti verilecek mi, taleplerinize istediğiniz cevapları verebiliyor mu? Soruları gelmektedir. Eğer seçmiş olduğunuz firmadan bu sorulara aldığınız cevaplar sizi tatmin ediyor ise doğru bir web tasarımı yapan firma ile çalışıyorsunuz demektir.